הכירות שלי עם פורנו

נערות ליווי יוקרתיות , פורנו , שירותי ליווי

הכירות שלי עם פורנו

אני גדלתי במשפחה שמרנית ,לכן כל נושא הסקס אצלנו היה תחת איסור מוחלט. אבל בעולם מודרני אפילו לילד צעיר די קל לקבל גישה לסרטים למבוגרים. דיברנו הרבה על סקס בין חברות בבית הספר. יום אחד חברה הכי טובה שלי סיפרה לי שמצא אצל ההורים קלטת וידאו עם סרטי סקס. בחרנו יום שההורים שלה לא היו בבית והברזנו מבית הספר. באנו אליה ,הפעלנו את הקלטת , היה שם סרט מלא עם מספר קטעי סקס שונים. כמעט ישר התחלתי להרגיש חום וגירוי אצלי בין הרגליים, עוד לא ידעתי מה זה ההרגשה הזאת. הסתכלתי על החברה שלי וראיתי שהיא הכניסה את היד שלה למכנסיים ונוגעת את העצמה שם. שאלתי אותה מה היא עושה והיא פשוט ענתה "תנסי ואת תביני". לא התנגדתי להצעה שלה והתחלתי לגעת את העצמי בכוס שלי, איזה הרגשה טובה זאת היתה.
המשכנו לרואת את הסרט כאשר כל אחד מאוננת לעצמה, המכנסיים שלי היו מאוד צמודות וזה לא היה נח ,אז החלטתי להוריד אותם. אחרי שעשיתי את זה המשכתי לאונן ,חברה שלי התקרבה אלי והציעה להתפשט לגמרי. באותו רגע הייתי כבר חרמנית מדי כדי לסרב גם להצעה הזאת. התפשטנו מהר מאוד ,ברגע שראיתי את הגוף שלה לא יכולתי להסתפק ,לקחתי את היד שלי והכנסתי לה בין הרגליים. היא לא נשארה בצד ועשתה את אותו הדבר לי. ככה המשכנו לאונן אחד לשניה ולראות את הסרט. לא סמנו לב איך הזמן עבר אבל נאלצנו להפסיק את זה כי ההורים שלה היו צריכים לחזור.
ככה ניסיתי לאונן פעם ראשונה בחיים, עשינו את זה עוד מלא פעמים,גם הבנו חברות אחרות שלנו.
לצערי גדלנו, החלפתי עיר והקשר שלנו הופסק. היום אני נשואה ,אבל אני עדיין נזכרת בימים הטובים ומאונת לסרטי סקס לסביות כאשר בעלי לא בבית.

Tags: