ברכב

סיפורי סקס , סקס

ברכב


לאורח החיים שלנו אנחנו נתקלים באנשים שונים. חלק נעלמים מהחיים שלנו בלי להשאיר סימנים. אבל האנשים האלה הרבה פעמים עוזרים לנו לקבל ניסיון חשוב או למצוא כישרונות שלא ידענו אליהם. זה מה שקרה עם מיכאל, הוא הגיעה לחיים שלי כדי לעזור לי לפתח כישרון מאוד יפה – כישרון לקבל ולתת הנאה מקסימלית מסקס. הפגישה הגורלית הזאת קרתה כאשר אני הייתי בת 26. באותה התקופה חשבתי שסקס זה משהו שמאפר לנו להכיר ולחקור את האחר. להרבה ממכם זה ישמע מטופש, אבל ככה אני חשבתי. לא הבנתי למה סקס למטרת סקס זה משהו טוב.

סקס בדייט ראשון זה משהו נורמלי בשבילי, גם הפעם לא היה שונה. קיבלתי הודעה "היי, אני מגיעה בעוד שעה, תהיה מוכנה". זה לא משנה שהיו לי תוכניות משלי, זרקתי הכל, רצתי למקלחת להתכונן לפגישה. הוא גיעה בג'ים הענק שלו. "איזה רכב ענק" – חשבתי לעצמי. "איזה שדיים" – רוב הסיכוים חשב הוא. ותאמינו, מחשבה שהגבר הזה יקח אותי ליער, יאנוס ויזרוק שם, או שימכור אותי לעבדות סקס, ממש לא הייתה בראש שלי. הוא משך אותי, הסתכלתי על הפנים שלו ולא יכולתי להבין מה מיוחד בו. בינתיים הוא נסע לכיוון שרק הוא ידע. "רוצה סקס?" – הוא שאל אותי. אני חייבת לציין, יש משהו במשפט הזה. דקה אחרי זה רכבים עברו ידיינו יכלו לראות פנים מרוצים של הנהג וראש שעולה ויורד בקצב קבועה.

מה מרגישה בחורה בזמן שיש לה זין בתוך הפה? אני באותו הרגע יכולתי לחשוב רק על דבר אחד. "איזה זין ענק יש לו". לגרון שלי לקח זמן כדי להתרגל לגודל. הוא תפס את השיער שלי וזיין את הגרון שלי כאילו זה חור אחר. מה הרגשתי באותו הרגע? הרגשתי את עצמי צעצוע? לא. כאשר לגבר טוב כל כך שהוא מאבד שליטה זה הרגע שאישה מקבלת גל אנרגיה עוצמתי ואנרגיה הזאת מחרמנת בצורה חזקה ביותר. אם אף פעם לא מצצתם לגבר שלכם ברכב, תעשו את זה. מהתחלה ועד הסוף. ככה שהפנים שלך יהיו מלאים ברוק, ככה שהפה יכאב אחרי זה. אין שום דבר יותר מדליק מזין של הגבר שלך בתוך הפה.

הוא ממש לא היה ביישן. אחרי שהוא מילאה את פה שלי בזרע, הוא תפס אותי בתחת וזרק למושב האחורי. אני בחיים לא לובשת תחתונים לדייט. אני אוהבת להרגיש איך אני נרטבת בזמן הדייט עם גבר מעניין. אני חושבת שגברים מרגישים את זה. הוא עבר למושב אחרי ביחד איתי. בתנועה אחד הוא פתח את הרגליים שלי וקפץ בפנים. הוא כל כך רצה את האורגזמה שלי, כל כך רצה לטעום אותי, הוא ליקק את הדגדגן שלי כל כך חזק שאבדתי את הקשר שלי למציאות.

הלשון שלו שיחק עם הדגדגן, האצבעות שלו שיחקו עם התחת. זה היה הרגע שכבר הייתי מוכנה להתחנן שהוא יכניס לי ורציתי שהוא יכניס לי לתחת, רציתי סקס אנאלי. רציתי שהוא יזיין אותי בתחת וידעתי בדיוק איך זה יהיה. ברגע שאישה מקבלת אורגזמה השרירים של התחת מתכווצים, הוא הרגיש את זה. כמה שניות אחרי זה הזין שלו היה בפנים. הוא זיין אותי כמו צעצוע שלו. הוא זיין אותי בשני החורים שלי. היה מזיין באחד ואז היה מחליף. הוא זיין אותה בתשוקה כל כך חזקה, כאילו אני האישה האחרונה בעולם הזה וזה סקס האחרון שלו בחיים. הוא גמר בפנים. לקח לי זמן לחזור לעצמי והדבר הראשון שראיתי זה חיוך הנאה שלו.

Tags: