חופשה בתורכיה

סיפורי סקס , סקס , פורנו

חופשה בתורכיה

זה קרה בקיץ, כאשר הייתי בתורכיה. החלטתי להעביר שם את החופשה שלי ביחד עם חברה שלי קירה. רציתי לברוח מהשגרה על חוף הים למצוא הרפתקאות על התחת שלי כמו שאומרים. הבית מלון שלנו היה קרוב לים, ברגע שנכנסנו לחדר, קירה ישר הלכה למקלחת ואני נשארתי בחדר לחפש את הבגד ים שקניתי במיוחד לחופשה הזאת.

בזמן הזה קירה יצאה מהמקלחת לבושה בבגד ים, היא הציעה ללכת על החוף לשחות ולהשתזף. כמובן שהסכמתי כי מזג אוויר היה מצוין והיה ממש חם בחדר. עדיין לא מצאתי את הבגד ים שלי, לכן ביקשתי ממנה ללכת לקנות לנו בירה.

ברגע שמצאתי את הבגד ים ישר הלכתי למקלחת בעצמי, הלבשתי את הבגד ים וראיתי כתם שמן על החזייה. הורדתי אותו כדי לשטוף ואז שמעתי מישהו נכנס לחדר שלנו. הייתי בטוחה שזאת קירה, לכן יצאתי לפגוש אותה ככה וכבר הכנתי הסבר למה זה לוקח לי כל כך הרבה זמן. אבל זה היה גבר, ככל הנראה בחור מחדר ממול, הוא היה גבוהה ומאוד יפה.

ברגע שהוא ראה אותי עם שדיים בחוץ הוא שכח למה הוא נכנס. הוא גם לא ניסה לעזוב, הוא פשוט עמד והביט על השדיים שלי. ידעתי באותו הרגע שהכל יגמר בסקס. התקרבתי ושאלתי אותו ישירות אם בה לו לזיין אותי. הוא לא ענה, רק ירד קצת והתחיל לנשק את הפטמות שלי. אז אחרי כמה שניות הוא הכניס את היד לתוך התחתונים שלי. הוא שיחק עם הכוס שלי שכבר היה רטוב. הכניס את האצבעות לתוך הכוס ודחף אותי אל הקיר.

אחרי כמה רגעים הוא סיבב אותי עם הגב אליו, קיפל, הוריד את המכנס הקצר שלו והזין שלו מצא את הדרך לתוך הכוס. למרות שכבר הייתי רטובה זה היה כואב כי היה לו זין ענק. היא זיין אותי בברוטליות לכן גמרתי כבר אחרי כמה דקות בודדות. התחלתי לרעוד עם כל הגוף, אבל זה לא עצר אותו. הוא המשיך לזיין אותי בכל הכוח, הזין שלו מילא את החור שלי עד הסוף.

די מהר הרגשתי את האצבעות שלו על פי הטבעת, הוא פתח את התחת שלי, הרגיל את החור לגודל האצבעות ואז דחף את הזין שלו בפנים. כבר צרחתי בכל הכוח מהנאה, עזרתי לו עם תנועות חוזרות. גמרתי בפעם נוספת וגם הפעם לא היה אכפת לו, הוא פשות המשיך לקדוח את החור תחת שלי בקצב של פטיש אוויר.

הברוטליות שלו חרמנה אותי ממש, רציתי לקחת את הזין שלו לתוך הפה. הוא עצר, כאלו שמה את המחשבות שלי, הוריד אותי על הברכיים, דחף את הזין לתוך הפה והתחיל למלאה אותו עם הזרע שלו. ברגע שסיימתי לבלוע את הזרע שלו, הוא הלביש את המכנס שלו בחזרה ועזב את המקום. ואני נשארתי לשכב שם מאושרת עם חורים פתוחים מהזין שלו ולחשוב על המפגש האינטימי הקצר שלנו.

Tags: