סאונה אצל הורים

סקס

סאונה אצל הורים

סוף סוף חופש, התוכניות לחופשה כבר מוכנות וסוף סוף החופשה שלנו היא גם באותו זמן. הסופ"ש הזה אנחנו נוסעים להורים שלי. אני ממש לא בטוחה שזה משמח את בעלי באותה מידה כמו שזה משמח אותי. כמובן שהוא לא מראה את זה, הוא אורז את המזוודה ולא מפספס הזדמנות לצבוט אותי על הטוסיק כשאני עוברת לידו. אני מאמינה שהסופ"ש לא מדאיג אותו מאוד ,כי אחרי זה אנחנו משאירים את הילדים אצל הורים שלי ונוסעים לשבוע בחול.

ההורים שלי גרים בבית פרטי בצפון, הם פגשו אותנו די בשמחה. אבא שלי הדליק סאונה ואמא הכינה ארוחה חגיגית. להורים שלי גינה גולה מאחורי הבית, לכן גם לילדים שלנו היה מה לעשות. אחרי ארוחה,סאונה ושיחות נפש הבנו שהגיעה זמן ללכת לישון. כמובן שילדים טפסו את כל המקומות שינה בבית הורים ואנחנו נאלצנו לשון בסלון על מזרן מתנפח. אנחנו לא מתלוננים, זה בסדר כשילדים מקבלים את הטוב ביותר. באותו סלון על הספה הענקית ישנו שתי ילדים שלנו. זה עוד לא הייתה שעה יותר מידי מאוחרת ,לכן ראינו איזה סרט שהיה בטלוויזיה.
הרגשתי את היד של בעלי מנסה להיכנס לי בין הרגליים. הסתכלתי על בעלי כשאני מנסה לרמז על הילדים לידינו. זה ממש לא הפריע לו והיד שלו כבר הייתה בתחתונים שלי. כבר לא היה לי כוח לעצור אותו,אז פתחתי את הרגליים שיהיה לו יותר נוח. הוא הכניס את האצבע בפנים והתחיל לשחק. לא, אני ממש לא מוכנה לסבול לבד. תפסתי את זין שלו והתחלתי לאונן לא באיטיות. הוא לחש לי דברים מלוכלכים לתוך האוזן. הבנו שאין לנו כוח להתאפק, מהר מאוד יצאנו מהבית לתוך הסאונה שעדיין לא הספיקה להתקרר.

הורדנו את הבגדים במהירות , ישר הרגשתי את החום  של הסאונה והתחלתי להזיע. התכופפתי על הספסל של הסאונה,בעלי תפס אותי בישבן שלי ונכנס לתוכי. החדר החם וחשוך הזה עשה לי הרגשה של אווירה מאוד אינטימית. הוא זיין אותי באיטיות נוראית, חיקה עד שאני יתעצבן ואז התחיל לזיין בכל הכוח. הסקס הזה היה חוויה חדשה ומדהימה בשבילנו. אני חייבת להגיד שזה התחלה הכי טובה של החופשה שהייתה לנו.

Tags: