סקס בזמן שיחה

סיפורי סקס , סקס , פורטל שירותי ליווי , פורנו

סקס בזמן שיחה

הוא שכב עליה ודרך כתונת לילה הרגיש את השדיים שלה. הידיים שלה ליטפו את הגוף שלו. אז ירדו אל התחתונים שלה ודרכם ליטפו את התחת שלה. הרגליים שלה היו מקופלים וצמודים לירכיים שלו. דרך התחתונים היא הרגישה את הזין העומד שלו. הלשונות שלהם התחברו בנשיקה תשוקתית. בלי להפסיק את הנשיקה הוא התהפך, נשכב על הגב והשכיב אותה עליו. היא התרוממה ובתנועה אחד  הורידה את כתונת לילה שלה. הוא ליטף את הירכיים שלה ואז המשיך יותר למעלה, עצר על השדיים שלה. 
"טלפון" – היא אמרה בזמן שמעה צלצול -" שלי…"
"על תעני" – הוא אמר לה, חיבק והתחיל לנשק את הצוואר שלה. 
"בסדר" – היא ענתה, חיבקה אותו והתחילה לנשק.
"נו באמת, מי זה?" –  הטלפון לא הפסיק לצלצל. היא לקחה את הטלפון שלה – "זה אבא שלי, אני חייבת לענות"
"לא  חייבת בכלל" – הוא ענה לה.  הוא נעמד על הברכיים מאחוריה והתחיל להוריד את התחתונים שלה. הוא עשה את זה כל כך מהר שהיא לא נאלצה אפילו להרים את הברכיים שלה. 
"אני חייבת, אחרת יהיה כמו בפעם שעברה. אני לא עניתי ואז הוא הגיעה כי חשב שמשהו קרה לי" – ולמרות שהיא כבר הייתה בלי תחתונים והוא כבר הציד את הזין לכוס שלה, ענתה על הטלפון. 
"כן, אבא, היי. רק נכנסתי הביתה" – היא הצמידה אצבע לשפתיים כדי לסמן לו להיות בשקט – "כן, הכל טוב" – הוא הכניס את הזין שלו
הוא לא זיין אותה מהר, כל תנוע שלו הייתה איטית, הוא החזיק אותה על הירכיים. השיחה שלה עם אבא לא עניינה אותו. הוא רצה סקס וכמו שזה היה ניראה היא לא הייתה נגד. 
"למה אני נושמת ככה? מעלית תקועה, נאלצתי לעלות ברגל" – היא אמרה לאבא. הוא חייך והגביר את הקצב. היה לה קשה לא לגנוח בזמן שהזין היה ממלא אותה לכל האורך. הוא ידע בדיוק מה לעשות.
"כן אני אמתין" –  היא אמר לתוך הטלפון, אז שמה על שקט והסתובבה אליו -"אבא קורה לאמא, יש לך חצי דקה" – הוא כמו חייל טוב ישר התחיל לבצע את הפקודה שלה. הוא התחיל לזיין אותה במהירות ועוצמה של פטיש אוויר. היא התחילה לגנוח חזק. הוא הסף את השיער שלה ומשך את הראש שלה למעלה והמשיך לזיין אותה.
"אלו" – נשמע קול בטלפון. זה היה מפתיע איך היא שמע אותו דרך הגניחות שלה. 
"כן, אבא, אני כאן, מה נשמע אצל אמא?" – היא ניסתה לדבר רגיל. 
הוא הוציא את הזין, הוא נשכב על הגב והסתכלה עליו רוקד. הוא סיבב אם התחת שלו ככה שהזין שלו יעשה סיבובים באוויר. היא חייכה לו ולזין שכבר לא היה כזה קשוח כמו כמה רגעין לפני. 
"כן, אמא, היי. אצלי הכל בסדר" – היא דיברה בטלפון בזמן שהוא התיישב ככה שהזיו היה מול הפנם שלה. -"תפסיקו לדאוג כבר, אני ילדה גדולה וגרה כולה שעה נסיעה ממכם" – היא התיישבה על הקרית.
הוא ליטף את השדיים שלה והיא התחילה לעשות לו ביד. הזין התחיל לגדול שוב פעם. 
"מממ" – היא הוציא לתוך הטלפון, כי הפה שלה היה מלא בזין שלו. היא הזיזה את הראש קדימה ואחורה על הקצה של הזין -"קניתי גלידה מאוד טעימה, הייתי חייבת לנסות מיד" – הוא כמעט נפל בגלל התשובה שלה. היה לו קשה לא לצחוק, אבל זה רק הדליק אותו יותר והוא התחיל לזיין את הפה שלה בעצמו. 
כנראה אמא שלה סיפרה לה משהו כי היא אפילו לא ניסתה להשתחרר. הוא הגביר את הקצב והתחיל לזיין עמוק הרבה יותר. אז היא סוף סוף כצרה אותו כי היא הייתה חייבת לענות. 
"כן, אני שמחה בשבילם" – היא ענתה והוא כבר היה למטה וליקק את הפטמו שלה. אז הוא ירד עוד יותר למטה והגיעה אל הכוס. היא פתחה את הרגליים ככה שיהיה לו נוח יותר ללקק לה. היא אהבה את זה, כי הוא היה טוב. הוא היה מחדיר את הלשון שלו עמוק . היא החזיקה את השיער שלו ומשכה אותו אל הכוס, היא רצתה לגמור מהלשון שלה. 
"כן, אמא, סבבה, ביי" – היא אמר וסגרה את הטלפון -"אל תעצור. מה שאתה עושה, אתה עושה טוב. כן! כן, אני רוצה לגמור. אני רוצה אותך"
"כן, המלכה שלי" – הוא ענה ואז הוא נישק אותה. בזמן הנשיקה הוא החדיר את הזין שלו והתחיל לזיין אותה חזק ובמהירות.
"אאהה! כן!"  = היא צרחה בזמן שהוא זיין אותה בכל המהירות. השדיים שלה קפצו ואז היא הרגישה פעימות של הזין וחום של נוזל נשפך. זה גרם לה לגמור חזק. 
אחרי זה הם עוד שכבו ודיברו על המיטה בדירה דיסקרטית שלהם. 

Tags: