פגישה

סיפורי סקס , סקס , פורנו

פגישה

אחרי מפגש אינטימי מרשים לא ראינו אחת את השני כבר חצי שנה. אני חלמתי הרבה פעמים על הסקס איתה. סקס במקלחת, על מציצה המדהימה שלה, חלמתי איך אני מלקק את הכוס שלה. רציתי לשמוע את הכול שלה, אבל היא התביישה לדבר בטלפון. ואת העיניים שלה! בחיים לא ראיתי עיניים כאלה יפות.

לצערי בינתיים החלומות עדיין נשארו חלומות. התכתנו המון דרך האינטרנט ושנינו פנטזנו על הפגישה שלנו. יום אחד זה קרה, היא הייתה צריכה להגיע לעיר שלי והבטיחה יום שלם רק בשבילי. סוף סוף היום הזה הגיעה, ממש הייתי בעצבים, לא ידעתי כל כך איך להתנהג איתה. האם תהיה זרימה כמו בפעם שעברה, בכל זאת עברה חצי שנה. אבל נרגעתי ברגע שהיא התקרבה אלי ופשוט נישקה אותי בשפתיים. עמדנו ככה באמצע הרחוב והתמזמזנו כמו משוגעים. נהנתי מכל חלק שלה: מלשון המתוק שלה, מבושם שלה, הידיים שלי ליטפו את הגב שלי. רציתי לקרוע את הבגדים שלה ולהכניס את הזין שלי לחור החם שלה.

היה כל כך קשה לעצור, אבל בסופו של דבר זה קרה והתחלנו לטייל. מזג אוויר היה מצוין לכן רצינו להסתובב קצת, לדבר, פשוט להיות אחת ליד השני. חיבקתי אותה ופשוט דיברנו על הכל, עצרנו על 50 מטר כדי שוב פעם להתנשק. אחרי זה שתינו יין והתנשקנו. עד שלו שמעתי ממנה את המילים הקסומות "בוא נמצא מקום לסקס"

זה היה בית קטן עם דירות דיסקרטיות להשכרה, יש הרבה כאלה בעיר שלנו והם קיימים לאנשים כמונו שמחפשים מקום לסקס מזדמן. נכנסנו לדירה, היא קפאה בכניסה בזמן שאני הורדתי ממנה את הבגדים. על הדרך נישקתי את הצוואר ואת האוזניים שלה. כבר הורדתי את החולצה והייתי מוכן להוריד את החזייה שלה כדי לתפוס את הפטמות שלה עם שניים, אבל היא עצרה אותי וביקשה לפתוח בקבוק יין. היא רצתה שאני ישתה אותו מהגוף שלה. בזמן שפתחתי את הבקבוק היא הספיקה להתפשט והיא נשארה רק בתחתונים שחורים. היא נשכבה על המיטה וסימנה לי אם היד לשכב לידה. היא התחילה לנשק אותי וללטף את הזין שלי דרך הגי'נס. אז היא הורידה את החולצה שלי וליקקה את הפטמות שלי, לנשק אותם, בטן. היא הורידה את הג'ינס שלי והמשיכה לשחק עם הזין. היא לא רצתה להוריד את התחתונים שלי וכאשר אני ניסיתי לעשות את זה בעצמי היא רק דחפה את הידיים שלי מתחתונים. היא נישקה מסביב , ליטפה אותו, מחצה את הביצים, אני לא זוכר כמה זמן זה נמשך.

בסופו של דבר היא הורידה את התחתונים שלי, הסתכלה על הזין ואמרה לו שהיא התגעגע. היא פתחה את הראש ונישקה אותו, ליקקה בעדינות ואז בלעה אותו לכל האורך. הייתי כל כך חרמן שגמרתי אחרי מספר דקות, כל הפנים שלה היו בזרע, זה היה מדהים. אחרי שהיא שתפה את הפנים וחזרה למיטה היא נישקה אותי והזכירה לי לגבי היין. השכבתי אותה על הגב, לקחתי בקבוק יין. שפכתי לה קצת לתוך הפה ונישקתי אותה. אחרי זה התחלתי לטפטף יין על השדיים וללקק אותו. הגוף שלה רעד מהנאה, היא גנחה וחייכה בלי סוף. לעט לעט הגעתי אל הכוס שלה. ליקקתי את השפתיים, נישקתי את הדגדגן שלה. אחרי זה עשינו סקס מטורף וכל מיני תנוחות. היא רכבה על הזין שלי ושוב פעם מצצה אותו. ליקקתי לה, התפנקנו מג'קוזי. היא ישבה על הפנים שלי ועוד הרבה דברים

היינו יכולים להמשיך עוד, אבל הזמן להיפרד כבר הגיעה. עזבנו את הדירה, טיילנו עוד קצת ונפרדנו. אני בטוח שאני יראה אותה עוד ומחכים לנו עוד מפגשים אינטימיים רבים.

Tags: