קוגר,ציידת גברים,מילפית

ליווי בישראל , סיפורי סקס , פורנו , שירותי ליווי

קוגר,ציידת גברים,מילפית

 

קוגר,ציידת גברים,מילפית  זה כל השמות שאנחנו משתמשים כאשר מדברים על הנשים האלה. כשהייתי צעיר עוד בזמן השירות הצבאי שלי ,היציאות שלי היו על הפנים, אי אפשר היה לדבר על חיים אישים. אבל הייתי צעיר עם דם חם, רציתי סקס וחזק. באחד הסופ"שים שסגרתי בבסיס כבר שכבתי במיטה לפני שינה, הייתי לבד בחדר כי כל האנשים אחרים יצאו הביתה. חיפשתי פורנו טוב לאונן וללכת לישון, מצאתי בטעות לוח היכרויות סקס, היו שם בעיקר אנשים מבוגרים ואף אחד בגילי. בשביל הצחוק כתבתי שם מודעה "בחור צעיר ,חייל ,בתול,מחפש אישה מנוסה שתלמד אותו איך לספק אישה"

כמעט מיד קיבלתי תשובה, התכתבנו אל תוך הלילה, היא הייתה בת 38 , שלחה לי תמונות, היא הייתה נראית ממש טוב לגילה. היא סיפרה לי הכל על החיים המיניים שלה, מה היא אוהבת ומה היא הייתה עושה איתי. אספתי את כל האומץ שלי וקבענו פגישה אינטימית לסופ"ש הבא.
בגלל שהיא הייתה גרה עם הילדים היא השכירה דירה דיסקרטית  ,נפגשנו שם. היא הייתה נראית עוד יותר טוב מהתמונות,היה אפשר לראות את הגיל שלה על פנים,אבל הגוף עוד שלה היה עדיין מדהים. רק ממחשבה מה אני אולך לעשות איתה היום הרגשתי תזוזה במכנסיים.
בלי לבזבז זמן היא דחפה אותי לספה והתיישבה עלי,התחילה לנשק אותי בצוואר,אוזניים,שפתיים. הרגשתי ישר איך הזין שלי נעמד דום כמו חייל במסדר. היא בטוח הרגישה את זה,הורידה את החולצה שלי והתחילה עם נשיקות לרדת למטה. הגיעה למכנסיים הורידה אותם והזין שלי קפץ החוצה. היא הכניסה אותו לפה ,זאת הייתה מציצה הכי טובה שקיבלתי בחיים. הייתי כל כך חרמן שגמרתי די מהר ישר לתוך הפה שלה,היא עלתה למלה והתחילה לנשק אותי,הרגשתי טעם של הזרע שלי , עכשיו כשאני נזכר בזה בחיים לא הייתי נותן לשום בחורה לעשות זה, אז לא היה אכפת לי.
משם המשכנו לחדר שינה, היא לימדה אותי לתת סיפוק לבחורה עם הפה, לימדה אותי סקס אנאלי. ניסינו גם סקס במקלחת. ניסינו גם דברים יותר ביזארים שאני לי ירחיב אליהם בסיפור הזה. נפגשנו איתה בערך חצי שנה פעם או פעמיים בחודש,למדתי ממנה את כל מה שאני יודע היום על סקס. אחרי זה היציאות שלי השתפרו ומצאתי חברה סוף סוף. תודה לאישה הזאת הצלחתי להפתיע את החברה שלי במיטה כך שהיא לא רצתה לעזוב.
Tags: