רומן בעבודה

סיפורי סקס , סקס

רומן בעבודה

כבר הרבה זמן הסתכלתי עליה, היא הייתה בת 43 והיא עבדה כחשבונאית אצלנו. ידעתי שהיא גרושה כבר מלא שנים ובמנה לומד באוניברסיטה. בגלל העבודה יצאה לנו לדבר הרבה והיינו ביחסים טובים, אבל אף פעם לא עברנו את הגבול של יחסי עבודה.

היה אפשר לראות שבנעורים לרעות היה גוף מצוין. היום היא קצת השמינה ,אבל זה עשה אותה רק יותר מושכת. הרבה פעמים כשהיא התכופפה על השולחן שלי לראות משהו יכולתי לרות את השדיים שלה בחזייה לבנה דרך המחשוף.

הכל קרא בחורף, כאשר הייתה לנו מסיבת חברה. היה הרבה אלכוהול , ככל שכל החברה השתכרה יותר ככה יותר הסתכלתי לכיוון רעות. ראיתי שגם היא כבר שיכורה , היא התחילה לדבר בכל רעם ולעשן הרבה. הזמנתי אותה לריקוד, לא דיברנו ,אבל היא נצמדה אלי ויכולתי להרגיש את הריח וחום גוף שלה. ריח של סיגריות, בושם ויין, חום של השדיים גדולים שלה. לקראת סוף הריקוד כבר כמעט לא זזנו. כשחזרנו לשולחנות שמעתי אותה אומרת לעצמה "איזה כיף" . המשכנו לחגוג עוד שעה בערך ואז החלטנו לנסוע הביתה.

כשיצאנו החוצה גילינו שאנחנו 7 אנשים על רכב אחד, ברור שעדיין החלטנו לנסוע ,השבנו את הבנות מעלינו פשוט. כמובן רעות ישבה מעלי, חיבקתי אותה והיא שמה את הראש שלה על הכתף שלי. היא התחילה ללחוש לי לאוזן עד כמה כיף ונוח לה. הבנתי שזה הזמן,עם יד אחד התחלתי ללטף את הרגלי שלה כשאני מתקדם למלה. היא לא התנגדה וגם הפסיקה לדבר. הגענו לדירה שלה ,הורדתנו אותה, לחשתי לה לאוזן שאני עוד מאת יגיע אליה.

באותו רגע שהורידו אותי בבית לקחתי את הרכב שלי וחזרתי אליה. התחלנו להתנשק עוד לפני שהדלת נסגרה. הבגדים נזרקו על הרצפה בדרך לסלון. האור שם היה מוחשך וניגנה מוזיקה שקטה, אני רואה שהיא התכוננה לחזרה שלי. כבר לא יכולתי לחקות , קיפלתי אותה על הספה ,הרגשתי עם היד שהיא כבר רטובה ונכנסתי לתוכה.

זה היה לילה ארוך, מלא בסקס מטרף. לא ידעתי עד כמה היא חרמנית ומלאה בפנטזיות מיניות. כמובן שזה גם לא היה חד פעמי, המפגשים אינטימיים שלנו קוראים עד היום, לפעמים גם בעבודה.

Tags: